BAL PRZEBIERAŃCÓW

W dniu 5 lutego 2019 roku w Naszym Przedszkolu odbył się „Bajkowy bal karnawałowy”. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych postaciach bajkowych. Dzieci przebrane w te postaci mogły się zaprezentować przed całą społecznością przedszkolną. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.
Nie zabrakło także pysznego poczęstunku.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.
wpis edytowano 2019-03-04, 17:24