Publikacje nauczycieli

• Dziś w naszym przedszkolu odbył się pokaz JUDO. Sportowcy z JUDO JOPEK TEAM zaczarowali nasze starsze przedszkolaki niezwykłym pokazem swoich umiejętności. Dzieci nie tylko siedziały wpatrzone w to, co dzieje się na macie, ale mogły również brać udział w zabawach sprawnościowych z elementami JUDO. W pokazie uczestniczyli medaliści Mistrzostw Polski, Mistrzostw

2017-12-11, 18:01 Anna Janczarek
  • W dniu swojego święta- Dnia przedszkolaka, dzieci nie zapomniały o otaczającej je przyrodzie. W tym roku szkolnym szczególny nacisk kładziemy na zachowania proekologiczne, dlatego nasze zuchy postanowiły uwieńczyć swoje święto wspólnie wykonanymi pracami plastycznymi.

2017-12-11, 17:54 Renata Dubiel
  • Czary mary - hokus pokus... W naszym przedszkolu również zapanowała magiczna- andrzejkowa atmosfera dzięki wróżbom, zabawom, skocznej muzyce oraz wspaniałym przebraniom.

2017-12-11, 17:46 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 20 września wszystkie dzieci z naszego przedszkola wspólnie ze swoimi paniami na wesoło obchodziły Dzień Przedszkolaka. Nie zabrakło zabaw integracyjnych, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych. W tym dniu królował taniec, śpiew i zabawy.

2017-12-11, 17:40 Renata Dubiel
  • Na początku grudnia dzieci z grupy V, VI, VII, VIII, IX wzięły udział w prelekcji na temat zdrowego odżywiania przygotowanej przez przedstawicieli gabinetu dietetycznego Bonne Sante w Krakowie. Podczas spotkania pani dietetyk wygłosiła krótki wykład na temat zasad zdrowego żywienia, następnie dzieci wzięły udział w zabawach, rozwiązywały zagadki i quizy.

2017-12-11, 17:36 Sylwia Gurgacz
  • 15 września na spacer poświęcony utrwaleniu wiadomości na temat bezpiecznych zachowań na drodze wybrały się Smerfy. Bez problemu rozpoznawały i nazywały napotkane znaki drogowe, sygnalizację świetlną czy oznakowanie namalowane na jezdni.

2017-12-11, 17:27 Renata Dubiel
  • Ho ho ho jedzie Święty ho ho ho ma prezenty... renifery ciągną sanie ho ho ho z Mikołajem! 4 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci zaprezentowały Świętemu przygotowane wiersze oraz piosenki. Nasz gość podarował prezenty wszystkim grzecznym przedszkolakom. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju!

2017-12-11, 17:23 Paulina Trojańska
  • 07.12.2017 grupa Biedronek wybrała się na wycieczkę do Centrum Kultury na Małym Rynku, aby obejrzeć świąteczne przedstawienie pt.; W pogoni za śniegiem. Spektakl muzyczny został przygotowany przez Teatr Muzyczny AJ Project Fundacja Promocji Kultury i Arteterapii AJ Project. „W pogoni za śniegiem” to spektakl muzyczny, który powoli wprowadza małego

2017-12-11, 17:19 Sylwia Gurgacz
Wyświetl