Rok szkolny 2017/2018

Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się w dniu 04 września 2017r. o godz. 12.00 w sali gimnastycznej przedszkola. Na spotkaniu zostaną omówione sprawy organizacyjno-porządkowe, więc zapraszam wszystkich rodziców ( szczególnie rodziców dzieci nowo -przyjętych). Proszę o zorganizowanie sobie czasu tak, by uczestniczyć w zebraniu (a po zebraniu będzie można odebrać dziecko z przedszkola).

ZEBRANIE

Informuję, że spotkania wychowawców poszczególnych grup przedszkolnych z rodzicami odbędą się w środę 27.09.2017r. o godz. 15:00 (grupa 3, 4, 5 latków - przedszkole).

ORGANIZACJA DNIA BABCI I DZIADKA

ORGANIZACJA DNIA BABCI I DZIADKA W DNIU 27-01-2018 r. GODZ. 15.00
W dniu 16.01.2018 r. na zebraniu Rady Rodziców, które dotyczyło organizacji uroczystości ustalono:
• wysokość składki 20 zł od jednego gościa na uroczystości, kwota wpłaty zależy od liczby „Dziadków” – wpłaty proszę dokonać do wtorku (23-01-2018r.) u wychowawcy poszczególnych grup;
• w sobotę 27 stycznia od godz. 9.00 w szkole (budynek gimnazjum) będzie przygotowywany poczęstunek - z każdej grupy prosi się o oddelegowanie do prac dwóch osób, zgłoszenia u wychowawców. Bardzo proszę, by w pomoc włączyli się również rodzice, którzy nie należą do „trójek” klasowych. Ponieważ na zebraniu organizacyjnym część rodziców zadeklarowała pomoc we wcześniejszych przygotowaniach.
• rodzice, którzy zechcą wspomóc działania organizacyjne, a mają bogatą spiżarnię proszeni są o przyniesienie następujących przetworów i produktów: ogórki kiszone, ogórki konserwowe, papryka marynowana oraz jajka. Punkty zbiórki produktów – kuchnia w skrzydle przedszkola (P. A. Pietruch).
• dzieci przedszkolne i szkolne biorą udział w I części uroczystości (występy artystyczne), po występie udają się do domu. Za opiekę nad najmłodszymi dziećmi odpowiadają rodzice. Po występie artystycznym, przed wyjściem do domu, dzieci otrzymają poczęstunek refundowany z wpłat na Radę Rodziców.