wybierz autora:
  • Był to dzień radosny i różnił się od każdego innego, spędzonego przez dzieci w przedszkolu. Zorganizowaliśmy wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie gdzie dzieci wzięły udział w grach i zabawach a na koniec mogły pobawić się w sali zabaw "Bajkolandii".
    Relacja 2017-06-18, 15:46 | autor: Anna Sopel
  • "Mamo, Tato - Kocham Was!" - pod takim hasłem w tym roku obchodziliśmy święto naszych rodziców. Były występy, życzenia, własnoręcznie zrobiony upominek - papierowy kwiat i słodki poczęstunek. Uroczystościom towarzyszyły chwile wzruszenia a rodzice byli
    Relacja 2017-06-12, 10:28 | autor: Anna Sopel
  • "Nie tylko życzenia dla Ciebie mamy również tysiąc całusów bo Cię Kochamy! Przyjmij więc od nas kwiatka bo to Twoje 4 latka. Wszystkiego najlepszego!" 4 urodziny w grupie "Maluchów" obchodziła WIKTORKA. Były to urodziny inne od wszystkich.
    Relacja 2017-04-23, 17:39 | autor: Anna Sopel
  • Jak co roku w przedszkolu organizujemy świąteczne warsztaty plastyczne. W tym roku zaprosiliśmy dzieci z Publicznego Przedszkola w Dachnowie.
    Relacja 2017-04-21, 12:05 | autor: Anna Sopel
  • 7 kwietnia odwiedził nas Teatr Bazyl Art z przedstawieniem pt. "Wiosenne porządki". Dzieciom została przedstawiona bajka o tematyce ekologicznej w której główni bohaterowie Ala i Kuba ratują zaśmiecony las i ich mieszkańców pokonując bałaganiarskiego
    Relacja 2017-04-21, 11:46 | autor: Anna Sopel