BEZPIECZNIE NA DRODZE

Jak co roku we wrześniu nasze przedszkole odwiedzili Funkcjonariusze Policji. Odbyła się pogadanka dotycząca szeroko pojętego bezpieczeństwa pt. „ Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”.
Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów , Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, Jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, Komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….,.
Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.
W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, nasi podopieczni wręczyli policjantom pamiątkowy.
Relacja 2016-09-27, 10:04 | autor: Anna Sopel