PRZEDSZKOLAKI W "MAGICZNYCH OGRODACH"

W czerwcu 2016 r. dzieci z grupy „Smerfy” i „Bakoludki” z Publicznego Przedszkola w Cieszanowie wybrały się na wycieczkę autokarową do parku tematycznego ,,Magiczne Ogrody” w Trzciankach koło Janowca.
W bramie "Magicznych Ogrodów” powitali nas animatorki przebrane za Wróżki Smużki i włochaty Mordol. Do krain utrzymujących w klimacie baśni docieraliśmy wędrując wśród pachnących kolorowych kwiatów, kwitnących drzew, szumiących wodospadów i strumieni. Każda z krain oferowała dzieciom inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój zmysłów i wyobraźni. W ogrodach czekało na nas mnóstwo atrakcji. Dzieci zobaczyły Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Robankową Łąkę, Osadę Bulwiaków i włochatych Mordoli. W ogrodach spotykaliśmy Gobliny, psotliwe Mordole, Wróżki Smużki, Robanki i Krasnoludy. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem. Dzieci były zadowolone z wycieczki, chociaż nieco zmęczone i oszołomione natłokiem wrażeń, dużo zobaczyły i wspaniale się bawiły przy nie zawsze dopisującej pogodzie.
Relacja 2016-06-30, 17:17 | autor: Anna Sopel