KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

PSYCHOLOG W NASZYM PRZEDSZKOLU - w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godzinie 14.00 zainteresowanych rodziców zapraszamy na indywidualne konsultacje psychologiczne z Panią Elżbietą Paluch, dyplomowanym i doświadczonym psychologiem pracującym w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie .

Drodzy rodzice!

Wychowywanie dziecka to oprócz wielu radości także stres, zmęczenie, niepewność i zmaganie się z problemami. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje dziecko potrzebuje specjalistycznej opieki i wsparcia, ale nie wiesz, jakiego rodzaju pomoc byłaby najlepsza - przyjdź na konsultację, by wspólnie z psychologiem, ustalić, jakiego wsparcia lub pomocy Twoje dziecko potrzebuje.
W czasie spotkania będziecie mieli możliwość opowiedzenia o trudnościach, podzielenia się wątpliwościami, przyjrzenia się problemom i uzyskania informacji o sposobach radzenia sobie z nimi.
Konsultacja psychologiczna to jednorazowe spotkanie z psychologiem, którego celem jest określenie charakteru problemów, dysfunkcji dziecka oraz zaproponowanie odpowiednich metod pracy nad rozwiązaniem lub zmianą.
Komunikat 2014-10-08, 22:06 | autor: Anna Sopel