DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 stycznia 2019 jak co roku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przy współpracy Publicznego Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Cieszanowie. Naszymi Gośćmi były Babcie i Dziadkowie,którzy na uroczystości przybyli, bardzo licznie. Dla nich właśnie wnuczęta przygotowały piękne występy.
Na początku p. dyrektor Marzena Wilusz i p. dyrektor Stanisław Kędzior przypomnieli jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.

Na scenie jako pierwsi pojawili się najmłodsi – Nasze przedszkolaki przygotowane przez swoje wychowawczynie. Następnie obejrzeliśmy występy chóru przygotowanego przez panów Pawła Młodowca i Kazimierza Wolanina, grupy tanecznej pani Alicji Pałczyńskiej z CKiS w Cieszanowie i grupy tanecznej z Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie – Nowym Siole. Potem na scenie zaprezentowali się uczniowie z Szkoły P{podstawowej – uczniowie pierwszego etapu przygotowani przez swoich wychowawców. Na koniec obejrzeliśmy scenki kabaretowe w wykonaniu starszych uczniów, których do występu przygotowały panie Marta Rydzewska, Anna Pajączkowska i Anna Kołodziej.

Po występach życzenia naszym Babciom i Dziadkom złożył pan Zdzisław Zadworny, Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, życząc, dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.
Relacja 2019-02-25, 21:50 | autor: Przedszkole Cieszanów