ŚWIĘTY MIKOŁAJ

W czwartek 6 grudnia br. wszystkie przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Cieszanowie z utęsknieniem i niecierpliwością czekały na spotkanie z niezwykłym gościem - Mikołajem, który rozpoczął wędrówkę, podczas której odwiedzi wszystkie dzieci i wręczy im prezenty. Oczywiście Mikołaj nie ominął naszego przedszkola, ponieważ są tu same grzeczne dzieci. Wizycie Świętego towarzyszył śpiew i wiersze o tematyce świątecznej. Nie zabrakło oczywiście prezentów. Dzieci w swoich paczkach znalazły zabawki i słodycze. Mogły podejść do Mikołaja i uwiecznić spotkanie z nim pamiątkowym zdjęciem. Wizycie Mikołaja towarzyszyło wiele wzruszeń i emocji. Mikołaj zapewniał dzieci, że wróci do nich w przyszłym roku, oczywiście z nowymi prezentami. Te zaś obiecały, że będą zawsze grzeczne i posłuszne.
Relacja 2018-12-24, 08:54 | autor: Anna Sopel