DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 26 listopada dzieci z Publicznego Przedszkola w Cieszanowie brały udział w obchodach Światowego Święta Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce.

Ponadto każda grupa przygotowała wiersz i piosenkę o misiu i zaprezentowała wszystkim misiom, które w tym dniu były w przedszkolu.

Cała zabawa zakończyła się wspólnym poczęstunkiem - smakołyki w kształcie misia.

Mamy nadzieję, że Święto Pluszowego Misia na stałe wpisze się do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych.

Relacja 2018-12-24, 08:44 | autor: Anna Sopel