POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Dnia 22.06.2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. „Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole — nową drogą pójdziemy odważnie”.„Dziś my starszaki wesołe miny mamy, wystrojeni uroczyście przedszkole żegnamy”. Takimi słowami pięciolatki rozpoczęły swoje dzisiejsze jakże ważne wystąpienie podczas uroczystości pożegnania przedszkola.Dzieci na tę okoliczność przygotowały dla przybyłych gości wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej oraz wiersze i piosenki związane z pożegnaniem przedszkola a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.. Po występach każdy przedszkolak otrzymał dyplom i książkę.
Życzymy im wszystkiego dobrego, aby „nową drogą szli odważnie”, a lata spędzone w przedszkolu miło wspominali.
Relacja 2018-07-03, 23:11 | autor: Anna Sopel