BEZPIECZNIE NA DRODZE

Odwiedziny Funkcjonariuszy Policji odbyły się 19 września. Tematem przewodnim było „Bezpieczeństwo dzieci na drogach”. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu się w przedszkolu i na ulicy o korzyści noszenia odblaskowych ubrań, butów i kamizelek. Przedszkolaki usłyszały również jak zachować się podczas spotkania osoby obcej, a także w czasie kontaktu z nieznajomym psem. Jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów.
Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy. Następnie razem z Policjantami wszystkie grupy wyszły na plac przedszkolny, gdzie pokazano nam radiowóz.

Serdecznie dziękujemy Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta
Relacja 2017-09-19, 13:35 | autor: Anna Sopel