WITAMY WIOSNĘ

W dniu 22 marca wszystkie przedszkolaki zebrały się w jednej sali naszego przedszkola - sali gimnastycznej, żeby wspólnie powitać wiosnę wraz z zaproszonymi gośćmi: oddziałem przedszkolnym SP w Cieszanowie i zespołem śpiewaczym "Niezapominajki".
Uroczystego wiosennego nastroju dodawały stroje dzieci – w tym dniu dominującą barwą wśród przedszkolaków był kolor zielony.
Głośnymi okrzykami, piosenkami i wierszami oraz wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę. nie zabrakło Marzanny zimowej panny i kolorowego gaika – symbolu wiosny.
Na zakończenie Panie z "Niezapominajek" pokazały przedszkolakom jak zrobić piękne kolorowe palmy wielkanocne, zostały nagrodzone orderem "PRZYJACIEL PRZEDSZKOLA".
Relacja 2017-03-26, 18:31 | autor: Anna Sopel