Z WIZYTĄ U STOMATOLOGA

W ramach realizacji programu Bezpieczne Przedszkole wychowankowie przedszkola wybrały się do gabinetu stomatologicznego, w którym na co dzień pracuje pani doktor.
Celem wizyty była pogadanka na temat ważności i konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych.

Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Pani doktor z niezwykłą serdecznością skontrolowała zęby odważnych przedszkolaków. Na pamiątkę spotkania wręczyła dzieciom kolorowe naklejki zachęcające do dbania o piękny uśmiech.

Wizyta u stomatologa odbyła się w miłej atmosferze i bardzo zaciekawiła przedszkolaków, gdyż jeszcze długo opowiadały o niej w przedszkolu i z pewnością w domu.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie, życzliwe przyjęcie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Relacja 2017-03-26, 17:41 | autor: Anna Sopel