Oferta edukacyjna

Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka w ramach podstawowej oferty edukacyjnej wykorzystujemy program, który jest zgodny z nową podstawą programową.

Jest to :
Program edukacji przedszkolnej - "Nasze przedszkole" Autor - Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba - Żabińska.

pakiety we wszystkich grupach to „Kolorowy start” to kompleksowy cykl dla wszystkich etapów edukacji – od trzylatka po sześciolatka – którego autorem jest znana i ceniona przez nauczycieli wychowania przedszkolnego Wiesława Żaba-Żabińska.

Cykl jest odpowiedzią na zmiany zachodzące obecnie w polskiej oświacie i został opracowany tak, aby korzystać mogły z niego zarówno najmłodsze przedszkolaki, jak i pięcio- oraz sześciolatki. Tym, co wyróżnia go na tle innych propozycji, są dodatkowe zeszyty przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia, a także Książka zachęcająca do pracy grupowej.

Dodatkowo realizujemy programy:

• Program wychowawczy Publicznego Przedszkola w Cieszanowie
• Program profilaktyczny
• Program adaptacyjny "Będę Przedszkolakiem"
• Program zabaw i ćwiczeń "Zabawa na dzień dobry"
• Program "Bezpieczny Przedszkolak"
• Program "Największym skarbem jest zdrowie"

Ponadto oferujemy:

• Język angielski
• Zajęcia logopedyczne
• Religię (na życzenie rodziców)
• Rytmikę